Shell V-Power є унікальною сучасною розробкою, що використовує кілька ключових технологій. Потужна технологія очищення двигуна, що була створена для видалення відкладень продуктів згоряння в двигуні та забезпечення ефективнішого згоряння палива. Технологія FMT розроблена для зменшення тертя та забезпечення кращої реакції.

Потужне очищення
Під час роботи двигуна можуть утворюватися відкладення продуктів згоряння навколо впускних клапанів автомобільного двигуна, що перешкоджають проходженню повітря та зменшують потужність двигуна. Shell V-Power зменшує утворення відкладень і допомагає видалити вже існуючі, що дозволяє досягти ефективнішого згоряння палива. Такий контроль над утворенням відкладень дозволяє новому двигунові довше залишатися новим. Shell V-Power здатний також повернути «молодість» старим двигунам.

Технологія зменшення тертя
При розробці Shell V-Power використовувалася технологія FMT, що використовує складові елементи, які забезпечують покриття стінок циліндра мастилом. Зменшення тертя між стінкою циліндра та поршнем усередині двигуна допомагає збільшити сумарне зусилля, яке передається на колеса, що поліпшує загальні характеристики роботи.

Високе октанове число
Shell V-Power – високооктанове паливо (октанове число 95). Ця характеристика сприяє збільшенню ефективності передачі потужності та допомагає водіям досягти максимальних робочих характеристик двигунів, чутливих до октанового числа палива. Навіть двигуни, призначені для палива з нижчим октановим числом, зможуть збільшити свою продуктивність.

Детальніше...