Mustang 100 - пальне з октановим числом 100, в основі якого - базовий імпортний бензин, що відповідає стандарту Євро 5 і поставляється із заводів Європи. Бензин Mustang100 на автозаправних комплексах WOG повністю замінить традиційний А-98.
Характеристики Mustang 100:
Mustang 100 забезпечує повну потужність двигуна
Октанове число 100 бензину Mustang 100 дозволяє розкрити повну потужність двигуна автомобілів типу «мускул-кар», що потребують високого октану.

Mustang 100 очищує та захищає деталі двигуна
Mustang 100 видаляє із деталей двигуна осад та різні відкладення, нейтралізує кислоти, що викликають корозію. Очищаючи та захищаючи деталі двигуна, бензин Mustang 100 сприяє рівномірній та ефективній його роботі, а також захищає двигун від зношування.

Mustang 100 дозволяє зменшити витрати пального
Завдяки унікальним властивостям бензин Mustang 100 зменшує розхід пального та мінімізує витрати на технічне обслуговування автомобіля. Поліпшення процесу згоряння, захист від корозії і зношування, очищення паливної системи забезпечують тривалу стабільну роботу двигуна та зберігають його повну потужність протягом тривалої експлуатації.

Mustang 100 знижує екологічне навантаження на навколишнє середовище
Бензин Mustang 100 має покращені екологічні характеристики завдяки зниженню емісії вихлопних газів. Mustang 100 відповідає європейському стандарту Євро 5, що гарантує суворе дотримання норм щодо вмісту сірки, ароматичних, олефінових вуглеводнів та бензолу. Використання Mustang 100 суттєво знижує екологічне навантаження на навколишнє середовище.

Mustang 100 захищено кольором
Для того, щоб споживач міг легко відрізнити справжній Mustang 100 із унікальними властивостями, його захищено кольором. Червоний колір пального є гарантією того, що ви придбали справжній Mustang 100. Будь-яке змішування із іншими видами пального призведе до втрати кольору.

Mustang 100 реалізується виключно у мережі автозаправних станцій WOG
При виготовленні Mustang 100 застосована унікальна технологія покращення, розроблена спільно із німецьким хімічним концерном BASF, що має багаторічний практичний досвід у розробках із покращення характеристик пального.

Новий бензин Mustang 100 випускається згідно ТУ У 232-32273623-002:2009 та відповідає європейському стандарту ЄВРО 5.
Тестування професіоналів та експертів підтвердили унікальні функціональні характеристики пального Mustang 100.

Детальніше...