Mustang 92 від WOG розроблений спільно з німецьким хімічним концерном BASF, за плечима якого багаторічний досвід у сфері поліпшення характеристик палива. В основі нового бензину лежить стандартний А92 виробництва Мозирського НПЗ. Він відповідає екологічному стандарту Євро-5, тобто має низький вміст сірки, бензолу і ароматичних вуглеводнів. Це, у свою чергу, запобігає смолоутворенню і появі нагару, збільшує ресурс двигуна, зменшує витрату і шкідливі викиди в навколишнє середовище.
Одним з ключових переваг Mustang 92 є те, що він відмінно підходить для більшості автомобілів російського та українського виробництва, особливо для «класики» ВАЗ, як з карбюратором, так і з інжектором. Завдяки більш ефективному процесу згоряння, ніж у звичайного бензину А-92, новий Mustang 92 захищає двигун від корозії й зношування, очищує паливну систему і забезпечує видалення з деталей двигуна вуглецевих частинок, які відклалися в процесі експлуатації автомобіля палива.
Одним з ключових переваг Mustang 92 є те, що він універсальний і має широку лінійку потенційних користувачів: всі автомобілі «американського сегменту» (вироблені для американського ринку або американського виробництва: Dodge, Ford, Buick, Lexus, Toyota, Mercedes, Crysler) пристосовані для використання бензину з октановим числом 92.
Питання економії коштів на паливо стоїть так само гостро, як і забезпечення ідеальної роботи двигуна. Mustang 92 в цьому відношенні є своєрідною «золотою серединою». Він дешевший ніж бензин А-95, і в багатьох випадках анітрохи не поступається в ефективності паливу з вищим октановим числом, завдяки чому знижує витрати на експлуатацію автомобіля. Зокрема, Mustang 92 можна з успіхом використовувати в більшості сучасних бюджетних автомобілів китайського, корейського, індійського виробництва.
Новий Mustang 92 від WOG - це можливість економії, без шкоди для стану двигуна автомобіля. Це поєднання ефективності та економічності, що не має аналогів на паливному ринку.
Логин 
Пароль 
Забыли пароль? Регистрация
Моніторинг цін на АЗС
  • Масив даних в форматі Excel
  • Зміна рівня цін (мінімум, максимум, середнє)
Замовити
Опрос
Используете ли Вы брендовые марки топлива?
Да
Нет
Иногда
Слишком дорого
А что это такое?
   


© 2009-2020
О проекте Украина Области Бренды Топливо Трассы